Verschrikkelijk drama voor Goedele Liekens: "Heb haar nog gezien, maar niet levend"

Goedele Liekens Goedele Liekens is een Vlaamse seksuologe. Ze is veel te zien op tv in praatprogramma's. Ze is ook actief in de politiek.
Goedele Liekens
Voor hun huwelijk kregen Chris Cockmartin en Goedele Liekens Goedele Liekens is een Vlaamse seksuologe. Ze is veel te zien op tv in praatprogramma's. Ze is ook actief in de politiek.
Goedele Liekens
"Ik heb moeite gehad om zwanger te raken en had uiteindelijk een hormonenbehandeling nodig", vertelt Goedele in Dag Allemaal. Tijdens haar zwangerschap had ze naar eigen zeggen niet meteen iets met het kindje. "Dat is na mijn bevalling helemaal omgeslagen."
"Een jaar na de geboorte van Céleste heb ik een kindje verloren. Het is gestorven in mijn buik. Ik heb haar wel nog gezien, maar niet levend. Daarna wilde ik het lot niet meer tarten. Ik denk af en toe nog wel aan mijn overleden dochter, maar de pijn is in de loop der jaren wel verminderd."