Foto: Instagram @evihanssen
Evi Hanssen en haar familie kregen zo'n anderhalf jaar geleden hartverscheurend nieuws. Arlette, Evi's mama, is opnieuw getroffen door kanker en zal niet meer genezen.
Evi Hanssen vertelde onlangs in een column dat ze van Arlettes oncoloog te horen kregen dat ze beter niet meer op vakantie gaan. Het begin van het einde is ingezet. Belangrijk is nu om nog zoveel mogelijk herinneringen te maken en te koesteren.
Op Instagram neemt Evi haar volgers veertig jaar terug in de tijd. We zien een foto van Evi en Arlette op een familiegeest. "Op deze foto zegt ze iets tegen mij. Ik zou graag weten wat. Sowieso zei ze iets liefs. Misschien dat ze zo blij was met een dochtertje als ik. Dat zegt ze heel m’n leven al tegen me."
"Daarna vroeg ze vast of ik niet te moe was. Dat vraagt ze me ook al heel mijn leven. Waarschijnlijk schudde ik toen van niet, maar was het wel en ging ik verder spelen. Ik durf nu te zeggen dat ik best moe ben, maar ga toch ook verder spelen. Want zo lang er leven is, blijven we herinneringen maken. En knuffelen."
Evi krijgt veel steun van (bekende) volgers. "Geniet waar je kan, Evi", reageert Rani De Coninck. "Jouw verhaal is zo herkenbaar voor mij. En heb zoveel aan jullie podcast", schrijft Valerie De Booser. Haar moeder lijdt aan parkinson en dystonie en vroeg enkele jaren geleden euthanasie aan.