Sergio Herman en Ellemieke Vermolen hebben belangrijk besluit genomen na huwelijksbreuk
Het was een donderslag bij heldere hemel. Plots kwam er het nieuws dat Sergio Herman en Ellemieke Vermolen besloten om een punt te zetten achter hun huwelijk.
Wat de oorzaak is weten we niet. Al twijfelen we er niet aan dat ze ongetwijfeld een goede reden hadden om die drastische beslissing te nemen.
Een scheiding doet altijd zeer veel pijn en is altijd lijden. Ellemieke en Sergio hebben in ieder geval besloten om van het leven te blijven profiteren en gelijk hebben ze.
TV-
Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
En Sergio is op reis vertrokken, al dan niet met een vriend. Ook daar proeft hij van de lokale specialiteiten.