Pijnlijke tegenslag voor Sarah Puttemans: "Ik kan hem niet meer bewegen"
Onlangs vond het glamoureuze huwelijk van modeontwerpster Cilem Tunc en ondernemer Vincent Van Trier plaats. Ze nodigden een heleboel bekende vrienden uit.
Op het huwelijk waren onder anderen Olivia Trappeniers Olivia Trappeniers is een Vlaamse zangeres. In 2021 was ze te zien als jurylid in Regi Academy. Lize Feryn is een Belgische actrice, model, auteur, zangeres en ondernemer. Ze heeft de hoofd- en sleutelrol van Marie Boesman in de dramaserie ‘In Vlaamse velden’ vertolkt. Aster Nzeyimana is een Belgisch sportjournalist. In 2016 werd hij sportpresentator voor Het Journaal. Sinds 2020 is hij ook voetbalcommentator. Kobe Ilsen is een Vlaamse presentator. Hij heeft al heel wat programma's voor de VRT gepresenteerd. Matteo Simoni is een acteur. Hij heeft meegedaan in o.a. 'Marina', 'Safety First', ... Hij heeft een relatie en een dochtertje. Viktor Verhulst is een Vlaamse presentator en mediapersoonlijkheid. Zijn vader is Gert Verhulst en zijn zus is Marie Verhulst. Sarah Puttemans is de dochter van Yves Puttemans, die een vastgoedbedrijf heeft. Ze is samen met Viktor Verhulst.
Olivia Trappeniers
Lize Feryn
Aster Nzeyimana
Kobe Ilsen
Matteo Simoni
Viktor Verhulst
Sarah Puttemans
Het feest was over drie dagen verspreid. Met de ceremonie en avondfeest op woensdag en brunch op donderdag. Op dinsdag, de eerste dag van de festiviteiten, liep het mis voor Sarah.
"Ik ben net wakker en mijn teen is gebroken", zegt Sarah in haar weekvlog. Vervolgens toont ze ons dat er een bloederige snee op haar teen zit. "Ik kan hem dus gewoon niet meer bewegen en ik moet straks dus nog hakken aandoen."
"Ik weet echt niet hoe ik dat ga doen", klonk het nog bij Sarah. Haar teen kan de knappe brunette nu gelukkig wel laten rusten met slippers en platte schoenen op vakantie in Saint-Tropez met de Verhulstjes.