Kelly Pfaff beleeft onvergetelijke avond: Overtreedt ze daarmee de regels?

Woensdag ging 'The Bodyguard', de musical dinner show, in première. Verschillende BV's waren van de partij in Studio Zuid in Antwerpen.
Onder meer Nuria Gilizintinova en Stijn Van Poucke uit 'Blind Getrouwd In ‘Blind Getrouwd’ worden vrijgezellen door experten gematcht, waarna ze trouwen. Tesoro is een Vlaamse zangeres. Ze heeft ook eventjes meegedaan in 'Familie'. In 2016 nam ze deel aan Eurosong. Kelly Pfaff is een Vlaamse presentatrice, zangeres, danseres en model. Ze is getrouwd met Sam Gooris, ze hebben samen twee kinderen. Shania Gooris is de dochter van Sam Gooris en Kelly Pfaff. Ze werd bekend door de realityshow 'De Pfaffs'. Jean-Marie Pfaff is een voormalige Belgische voetbalkeeper. Hij heeft drie dochters, waaronder Kelly Pfaff.
Blind Getrouwd
Laura Tesoro
Kelly Pfaff
Shania Gooris
Jean-Marie Pfaff
Wie Kelly volgt op Instagram, kon de liedjes uit de musical al horen. Kelly filmde musicalactrice April Darby namelijk tijdens de voorstelling. Opvallend, want dat is volgens de richtlijnen van de musical niet toegestaan.
"Het maken van foto- of videobeelden tijdens de voorstelling is niet toegestaan. Op het einde van de voorstelling, bij het groeten van het publiek kan dit wel. Deze beelden mogen ook gedeeld worden op sociale media", staat op de website te lezen.
Promotie
Het is niet duidelijk of Kelly en de andere gasten van de avond wel toestemming hadden om beelden te maken ter promotie van de musical.
Wat ook opvalt, is dat niemand een mondmasker draagt tijdens de voorstelling. Dat is normaal verplicht. Aangezien het om een dinner show gaat en er dus eten genuttigd wordt, zou de regel daarom niet van toepassing kunnen zijn.



