Ben Rottiers uit ‘F.C. De Kampioenen’ en ‘Familie’-acteur ondernemen mooi initiatief
Ben Rottiers speelde 17 jaar lang een hoofdrol in ‘F.C. De Kampioenen F.C De Kampioenen is een komische televisieserie die wordt uitgezonden op de VRT. De serie gaat over de belevenissen van een slecht presterende voetbalploeg.
F.C. De Kampioenen
Ben Rottiers kijkt met trots terug op zijn periode bij ‘F.C. De Kampioenen F.C De Kampioenen is een komische televisieserie die wordt uitgezonden op de VRT. De serie gaat over de belevenissen van een slecht presterende voetbalploeg.
F.C. De Kampioenen
“Begin juli zijn er de ‘F.C. De Kampioenen F.C De Kampioenen is een komische televisieserie die wordt uitgezonden op de VRT. De serie gaat over de belevenissen van een slecht presterende voetbalploeg.
F.C. De Kampioenen
Intussen houdt Ben zich bezig met mooie initiatieven. Zo gaat hij regelmatig samen fietsen met het ‘Hartteam’, waarvan ‘Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche. Jef De Smedt is een Vlaamse acteur. Hij vertolkt de rol van Jan Van Den Bossche in 'Familie'. Hij is tevens de acteur die het langst in 'Familie' speelt, samen met Annie Geeraerts.
Familie
Jef De Smedt
Bekijk het volledige gesprek met Ben Rottiers in onderstaande video.
