Klaasje Meijer krijgt verrassende versterking op set van nieuwe K3-film: “Direct bereid mee te doen”

Door de coronacrisis was het onmogelijk voor de meisjes van K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia.
K3
“We moeten een mondmasker dragen, zelfs tijdens de repetities. Enkel wanneer er ‘actie’ wordt geroepen, mogen ze af”, zegt Klaasje Meijer Klaasje Meijer is een zangeres. Ze maakte deel uit van de meidengroep K3, in 2021 gaf Meijer de fakkel door aan Julia Boschman.
Klaasje Meijer
In scènes met acteurs die niet in elkaars bubbel zitten, wordt plexiglas gebruikt. “Alles rond mijn zoen met Soy Kroon, die Lucas speelt, gebeurt achter glas.” En wanneer er echt gezoend moet worden? “Dan schakelen we zijn stand-in in, mijn eigen vriend Max”, zegt Klaasje. “Die was direct bereid om mee te doen. Eigenlijk was dit een heel fijne oplossing.”