Schokkend wat Nederlandse rapper doet met nummer van K3

De versie van de rapper is echter niet zo kindvriendelijk als de originele versie van K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia.
K3
Miguel Wiels Miguel Wiels is een Vlaamse artiest, componist en producent. Hij is getrouwd met Free Souffriau K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia.
Miguel Wiels
K3
"Tot ik van Studio 100 begreep dat het niet zo’n koosjere versie was. Ik heb de cover een paar keer beluisterd, maar begreep er niet veel van omdat de zanger vrij onverstaanbaar articuleert en murmelt.”
Klacht
Oya Lélé, ik en de fam zoeken money voor days. Fuck met de gang en de clip wordt geleegd. Niemand is safe, oh jee, oh nee. Het is een passage uit de tekst van de cover. "Op het internet vond ik nergens de lyrics, zodat ik de volledige tekst nog steeds niet helemaal versta. Maar in de clip zien het er geen vriendelijke jongens uit, met die opgestoken middelvingers en zo", gaat Miguel verder.
"Wij proberen het project K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia.
K3