“Natuurlijk hebben Natalia, Matteo Simoni en Astrid Coppens hier een BV-korting gekregen”

Er hebben al heel wat Bekende Vlamingen hun suikerbonen besteld bij ‘My Creative Prints’ in Lovendegem. Dat is een bedrijfje dat uitgebaat wordt door Isabel Vanryckegem.
De naam van Isabel gaat rond in de BV-wereld. Natalia Natalia is een zangeres. Haar carrière begon bij het winnen van Idool 2003. Ze heeft ook gezeteld als jurylid in 'The Voice' en 'The Voice Kids'. Matteo Simoni is een acteur. Hij heeft meegedaan in o.a. 'Marina', 'Safety First', ... Hij heeft een relatie en een dochtertje. Astrid Coppens is een model en actrice. We kennen haar o.a. van 'Astrid in Wonderland'. Ze heeft ook in heel wat bekende modebladen gestaan. Ruth Beeckmans is een Vlaamse actrice. Ze is al te zien geweest in heel wat films en programma's.
Natalia
Matteo Simoni
Astrid Coppens
Ruth Beeckmans
“Matteo Simoni Matteo Simoni is een acteur. Hij heeft meegedaan in o.a. 'Marina', 'Safety First', ... Hij heeft een relatie en een dochtertje. Ruth Beeckmans is een Vlaamse actrice. Ze is al te zien geweest in heel wat films en programma's. Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche. Astrid Coppens is een model en actrice. We kennen haar o.a. van 'Astrid in Wonderland'. Ze heeft ook in heel wat bekende modebladen gestaan.
Matteo Simoni
Ruth Beeckmans
Familie
Astrid Coppens
“Ze waren allemaal heel tevreden over het resultaat. En ja, die bekende gezichten krijgen een BV-korting. Dat gaat nu eenmaal zo tegenwoordig.”
“In ruil maken ze weliswaar reclame op hun sociale media. Dat is nu goud waard, hoor. Door de posts van de BV’s hebben we al verschillende nieuwe klanten over de vloer gehad.”