Een voorbeeld voor iedereen! Romeo's grijpen drastisch in tijdens optreden

"Vorig jaar zijn we voor de nationale feestdag ook speciaal naar Marbella gekomen om in de Macaao Beach-club op te treden. Dat feest was toen ongezien. Meer dan 400 Vlamingen: dansend op de tafels. Polonaises à volonté en niemand die van ons lijf kon blijven, we werden bijna opgegeten", herinneren de heren zich nog in Het Laatste Nieuws.
Dit jaar was het anders. Mensen werden aangemaand om het rustig te houden en vooral ook in hun bubbel te blijven. Ze gaven twee optredens van 40 minuten in de beachclub. Het eerste optreden ging goed, maar het tweede optreden dreigde nog helemaal fout te lopen.
Stopgezet
"Sommige mensen hadden het duidelijk moeilijk om zich in te houden", zegt Chris. "De set had geen halfuur langer mogen duren", aldus Gunther. "De mensen hadden iets meer gedronken, ze werden allemaal wat losser. We keken alle drie naar elkaar en wisten: het is goed geweest, hier sluiten we af."
Romeo Davy Gilles Davy Gilles is een Vlaams zanger en acteur. Hij heeft meegedaan in o.a. 'Familie'. Hij maakt deel uit van de 2 groepen 'De Romeo's' en 'Sasha en Davy'. Gunther Levi is een Vlaamse zanger en acteur. Hij speelt mee in 'Familie' en hij zingt mee in De Romeo's.
Davy Gilles
Gunther Levi
"Beter zo en wél kunnen optreden, dan geen optredens", is de mening van Chris. "Liefst 99% van de mensen heeft zich uiteindelijk gehouden aan de afspraken."