‘Thuis’-actrice Katrien De Becker erg geraakt door dramatisch nieuws: “Ik heb er al traantjes om gelaten”

Actrice Katrien De Becker Katrien De Becker is een Vlaamse actrice. Ze heeft meegedaan in 'Familie' en in 'Thuis'. Herbert Flack is een Vlaamse acteur. Hij heeft meegedaan in heel wat bekende films en programma's zoals 'Koko Flanel', 'Hector' en 'De Familie Flodder'.
Katrien De Becker
Herbert Flack
“Toen ik het nieuws over Fabienne vernam, heb ik Herbert dan ook een heel persoonlijke sms gestuurd. Om hem te laten weten dat ik er voor hem ben en aan hem denk. Hij heeft nog niet gereageerd, maar dat is begrijpelijk. In de eerste plaats zoek je steun bij mensen die heel dicht bij je staan.”
“Binnenkort wil ik hem graag voorstellen om een hapje te gaan eten en te praten, als hij daar zin in heeft. Ik weet wat het is om iemand van dichtbij te verliezen. Ik heb zelf op mijn achtentwintigste mijn vader verloren aan kanker, hij werd maar tweeënvijftig. In het begin staat je telefoon roodgloeiend, daarna vermindert die aandacht. Het is belangrijk dat vrienden hem ook na de rouwperiode blijven steunen, want hij blijft wel alleen.”
“Het zal in elk geval heel zwaar voor Herbert zijn om zo’n sterke madam te moeten missen. Fabienne was altijd goedgezind en positief. Ze betekende veel voor hem, ze was zijn steun en toeverlaat. Wanneer ze niet bij hem was, sprak hij vol lof over haar… Haar dood is zo onrechtvaardig, ik heb er ook al wat traantjes om gelaten.”