Jammer dat het niet lukte voor Laura Tesoro: “Ik heb het niet kunnen volhouden”

De start van de lockdown was ook het moment dat onze Vlaamse artiesten niet meer konden gaan optreden en hun tijd thuis moesten doorbrengen. Dat was bij Laura Tesoro Tesoro is een Vlaamse zangeres. Ze heeft ook eventjes meegedaan in 'Familie'. In 2016 nam ze deel aan Eurosong.
Laura Tesoro
“In het begin van de lockdown heb ik meer aan sport gedaan”, vertelt Laura Tesoro Tesoro is een Vlaamse zangeres. Ze heeft ook eventjes meegedaan in 'Familie'. In 2016 nam ze deel aan Eurosong.
Laura Tesoro
“Het was heel rustig tijdens de lockdown”, gaat Laura verder. “Normaal heb ik een heel chaotisch leven. Elke dag ziet er volledig anders uit en nu was elke dag redelijk hetzelfde en de agenda leeg. Het zorgde er wel voor dat ik wat meer rust had en dingen kon waar ik anders geen tijd voor had.”
“Zo had ik meer tijd om eten te maken. Anders eet je bijvoorbeeld tijdens de opnamen. Ik kook eigenlijk niet zoveel, maar het is wel iets dat ik tof vind om te doen. Dat is iets dat ik tijdens de lockdown veel meer gedaan heb.”