Dina Tersago in de wolken door prachtig cadeau dat ze kreeg van bijzondere mensen: “Wat een schatten!”
door: Redactie

Afbeelding bron: Photonews
Woensdagavond werd op VIER de laatste aflevering uitgezonden van het tweede seizoen van Blind Gekocht. Presentatrice Dina Tersago werd letterlijk in de bloemetjes gezet voor alweer een geslaagd seizoen.
“Ik kreeg deze prachtige bossen bloemen van mijn collega’s van Blind Gekocht Blind gekocht is een programma waarin verschillende gezinnen de koop van hun nieuwe huis aan experts toevertrouwen. Dina Tersago is een presentatrice, actrice en model. We kennen haar als presentatrice in 'Boer Zkt. Vrouw'.! Wat een schatten!”, laat Dina Tersago
Blind Gekocht
Lees meer weten op Instagram. Ze maakt van de gelegenheid ook gebruikt om iedereen te bedanken.
Dina Tersago
Lees meer
“Dank aan de fijne productieploeg, aan alle kandidaten die meededen, en aan jullie die zo massaal keken! Dank dank dank...duizend maal dank! Oké ik moet stoppen nu voor ik er helemaal over ga…”
Tags
dina tersago