Piet Huysentruyt zal het niet snel vergeten: “VTM heeft mij fameus pijn gedaan”

Piet Huysentruyt Piet Huysentruyt is een kok. Zijn bekendste programma is 'SOS Piet', hij heeft hier ook een boekenreeks van uitgebracht.
Piet Huysentruyt
Het begin van een jarenlange ruzie die nu weer goed gemaakt is. "Of ik tv-maken al die tijd heb gemist? Ja en neen", reageert Piet Huysentruyt Piet Huysentruyt is een kok. Zijn bekendste programma is 'SOS Piet', hij heeft hier ook een boekenreeks van uitgebracht.
Piet Huysentruyt
Spijt
“En dan heb ik het zelf allemaal nog wat erger gemaakt met uitspraken die ik beter niet had gedaan. Neen, ik ga die ene quote nooit meer herhalen. (lacht) Het verstand komt met de jaren, hé. Ach, iedereen doet in zijn leven weleens iets waar hij achteraf spijt van heeft. Al bij al was het zelfs een beetje grappig, maar het is dan volledig uit zijn context gesleurd. En Pietje zat alweer in de miserie."
"In het leven moet je opnieuw kunnen beginnen. Echt waar, de knuffel die we gegeven hebben was de perfecte start voor wat we nu kunnen doen. Ik ben een emotiemens, Sofie is dat ook. Met gepassioneerde, emotionele mensen gebeuren er al eens botsingen waarvan je later spijt hebt."