Moeder van Sophie uit ‘Down The Road’ heeft het er moeilijk mee: “Dit had ik toen liever niet gezien”

Net zoals alle andere kijkers van Down The Road ‘Down The Road’ is een Vlaams televisieprogramma dat wordt uitgezonden op Eén. Het programma gaat over zes jongeren met het syndroom van Down die samen met Dieter Coppens op reis gaan.
Down The Road
De relatie tussen Sophie en Jaimie is nochtans helemaal niet evident, omwille van de afstand. “Jaimie woont in Middelkerke en w? z?n van Booischot b? Heistop-den-Berg”, vertelt Sophies papa. “En die twee kunnen moeil?k de trein pakken om elkaar op te zoeken, hé? Straks gaat Jaimie begeleid zelfstandig wonen. Nu spreken ze al van samenwonen. Maar daarvoor vinden w? Sophie nog te jong.”
Ook komen Sophies ouders nog eens terug op een ander fragment uit Down The Road ‘Down The Road’ is een Vlaams televisieprogramma dat wordt uitgezonden op Eén. Het programma gaat over zes jongeren met het syndroom van Down die samen met Dieter Coppens op reis gaan.
Down The Road