Filip D’Haeze zet kwaad bloed na berichten dat hij zijn vrouw bedrogen zou hebben: ‘Heel raar wat hij doet’
door: PMN

Afbeelding bron: Photonews
Filip D’Haeze lijkt zich in nesten te hebben gewerkt. Er zijn sterke geruchten dat hij zijn vrouw Nathalie bedrogen heeft.
Zijn vrouw Nathalie ontkent met klem dat ze uit elkaar zijn. Filip D’Haeze wil er niets veel over kwijt. “Ik ga dat bericht noch bevestigen, noch ontkennen.’
De reactie van de zanger zet kwaad bloed. ‘Een vreemde reactie. Want ofwel is het waar, en doe je alsof je neus bloedt. Ofwel is het een loze roddel.'
'In dat geval wil je toch dat iedereen wéét dat er niks van aan is en zeg je: ‘Hier klopt niks van!’, staat er nog te lezen in TV-Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche..
Familie
Lees meer
Tags
filip d'haeze