Groot feest bij de VRT: Dit hebben ze te vieren
bron: HLN
door: Redactie

Afbeelding bron: Photonews
Begin september viert het programma ‘Terzake’ het zilveren jubileum. Op 5 september 1994 ging de eerste aflevering van start.
“Sterke, onthullende reportages uit binnen- en buitenland, kritische en scherpe interviews en debatten in de studio en al even kritische en scherpe live-interventies, dat blijven dé basisingrediënten van ‘Terzake 'Terzake' is een Vlaams duidingsprogramma. Het werd voor het eerst uitgezonden op 5 september 1994.’”, klinkt het bij de VRT. Het programma mag vanaf begin september 25 kaarsjes uitblazen.
Terzake
Lees meer
In de eerste uitzendweek van september zal er volgens HLN elke dag een verwijzing zijn naar de geschiedenis van het programma. Op donderdag 5 september kan je je zelfs aan een extra lange uitzending met publiek verwachten.