Anke Buckinx in ontzettend triest: “Ik ga je zo missen”
bron: Eigen berichtgeving
door: Redactie

Afbeelding bron: Photonews
Anke Buckinx heeft het moeilijk met het afscheid van haar collega en boezemvriendin Heidi Van Tielen bij Qmusic. Maar er zijn ook mooie vooruitzichten, weet ze.
Heidi Van Tielen heeft vorige week haar laatste ochtendshow op Qmusic gepresenteerd. Ze heeft er gewerkt sinds 2008, en vond dat het tijd was voor iets nieuws. “Ik begon bij Q als net afgestudeerd meisje en deed er mijn laatste show als zwangere vrouw. Bedankt voor al jullie berichtjes, cadeautjes en wensen. Ik heb me nog nooit zo welkom gevoeld tijdens een afscheid. Fijne zomer allemaal!”, schreef Heidi op de sociale media.
Heidi zal in de herfst voor het eerst mama worden van een zoontje. Haar vriendin Anke, die onlangs in mei ook beviel van een zoontje, is er het hart van in. “Oh liefje! Ga je zo missen”, reageerde ze. “Maar vanaf oktober kunnen we op ‘playdates’ met onze zoontjes. Ik kijk er naar uit!”