Yanni Bourguignon slachtoffer van ongepaste aanrakingen door fans

bron: Primo
door: Redactie
Afbeelding bron: Medialaan
Yanni Bourguignon, Cédric in ‘Familie’, heeft heel wat vrouwelijke fans. Maar die gaan soms net iets te ver, dat vertelt de acteur in Primo.

“Bij het nemen van een foto nemen fans mij soms dicht bij mijn kont vast. Het gebeurt weleens dat ze er na de selfie bij het vertrekken weleens in knijpen. Ik heb uiteraard ook idolen met wie ik op de foto wil, maar ik zou het niet durven om zoiets te doen. Ik kan me niet inbeelden dat als ik morgen Natalia tegenkom en om een selfie vraag, ik het zou wagen om in haar billen te knijpen. Maar als fans gelukkig worden van hun hand te laten afglijden op mijn rug… Tja, ze doen maar.”

“Maar ze moeten natuurlijk wel niet ook beginnen in mijn kruis te tasten. Overigens, als je commentaar geeft op een te enthousiaste aanraking, krijg je al snel te horen dat je onvriendelijk bent.”