Tom Waes zal deze vreselijke blessure tijdens ‘Wauters vs. Waes’ nooit vergeten: “Ergste pijn ooit”

bron: Het Nieuwsblad
door: Redactie
Afbeelding bron: Medialaan
Tom Waes heeft voor zijn tv-werk al verschillende blessures en ‘pijntjes’ opgelopen. Zijn pijnlijkste blessure liep hij naar eigen zeggen op tijdens ‘Wauters vs. Waes’, het programma waarin hij het in tien uitdagingen opnam tegen Koen Wauters.

“Tijdens ‘Wauters vs. Waes’ kregen wij de uitdaging om mee te doen aan een cliff diving toernooi. Wij moesten van 20 meter hoog van een rots springen. Bij een sprong vanop 19 meter draaide ik te ver door. Ik viel toen op mijn achterwerk, waardoor mijn staartbeen helemaal naar binnen geplooid was. Dat deed écht pijn!”

“Ik kon niet meer rechtzitten, dus hebben ze mij met veel moeite naar huis gevlogen. Ik heb naar mijn osteopaat gebeld, die mij al 15 jaar terug in elkaar vijst als ik iets mankeer. Zij deed latex handschoenen aan, en zei ‘ik ga u even toucheren’. Dat was afschuwelijk! Ze trok mijn staartbeen met een korte snok terug recht.”

Tags tom waes