“Die bekende Vlaming is een tiran! Hij wil alleen maar Jeroen Meus de grond inboren”

bron: Dag Allemaal
door: PMN
Afbeelding bron: Photonews
Jeroen Meus zal ook in de zomer blijven doorkoken. Hij doet dat in ‘Dagelijkse Zomerkost’.

Jeroen Meus presenteert sinds dit jaar ook de quiz ‘Twee tot de Zesde Macht’. Ex-tv-kok Herwig Van Hove uitte al zijn bedenkingen over Jeroen Meus als quizmaster.

Een kijkster haalt in Dag Allemaal fel uit naar Herwig. “Die man toont weer maar eens aan dat hij enkel leeft om anderen de grond in te boren. In de tijd van ‘1000 Seconden’ heb ik dikwijls gedacht: ‘Felice, laat die man voor wat hij is: een tiran die er plezier in heeft om je belachelijk te maken’. En nu doet hij dat weer met Jeroen Meus.”

“Ik hoop dat Jeroen verder gaat met ‘Twee tot de Zesde Macht’. Hij denkt helemaal niet in de voetsporen van Bart De Pauw te treden. Jeroen blijft net heel bescheiden. Dat Herwig zelfs eens Bart vervangt? Waarom zouden tv-koks geen spelprogramma mogen presenteren? Is dat weer zo’n Herwig Van Hove-wet?”