Sabine Hagedoren heeft goed nieuws: "Dan wordt het deze week zomerswarm"

"Vanavond kunnen er nog intense onweders zijn die wegtrekken naar Nederland", licht Sabine toe bij Radio 2. "Morgen staan we op met hoge sluiers voor de zon. Lokaal kunnen er weer onweders vallen. Temperatuur 14 tot 18 graden, frisser dus."
"Woensdag halen we opnieuw 20 graden. Het is komen en gaan van buien. Lokaal kan er weer een donderslag vallen. Na de middag zouden er meer opklaringen komen. Donderdag droger en kans op een bui."
"Vrijdag starten we met veel zonneschijn en in de namiddag stapelwolken. Het kan dan 25 graden worden, zomerswarm dus. Maar vooral naar de avond toe en in de nacht is een fel onweer niet uit te sluiten."
"Dat wisselvallige is er ook in het weekend. Zaterdag droog en opklaringen met later op de dag weer kans op een bui. Zondag wordt in het de loop van de dag droger en beter. Het is wel frisser dan 20 graden."