Frank Deboosere waarschuwt voor de komende dagen: "Het gaat weer heftig worden"

Voor vandaag hoeven we ons aan geen nieuw onweer te verwachten. "Het blijft droog met 8 à 10 graden", zegt Frank Deboosere Frank Deboosere is sinds 1987 weerman bij de VRT. Hij ontving in al die tijd ook heel wat onderscheidingen.
Frank Deboosere
"Vrijdag verwachten we in de loop van de dag veel wind. Er kunnen rukwinden zijn tot 60 à 70 kilometer per uur. Het zal echt goed doorwaaien. Het kan ook gaan regenen. Het wordt wel warm met 21 tot 24 graden. En ook in de nacht van vrijdag op zaterdag staat er weer veel wind. We verwachten dan rukwinden tot 75 kilometer per uur. In West-Vlaanderen kan het ook weer gaan onweren."
"En ook zaterdagvoormiddag staat er veel wind. Er zijn rukwinden tot 80 kilometer per uur. Die temperaturen vallen terug naar 19 graden. Zondag wordt het een rustige dag met een graad of 20. Volgende week blijft het weer kwakkelen. De grote zomer zit er nog niet meteen aan te komen."