Bekende collega lovend over Niels Destadsbader: “Wat een artiest!”

bron: Eigen berichtgeving/Showbizzsite
door: Redactie
Afbeelding bron: Photonews
Niels Destadsbader speelde afgelopen week concerten in het Kursaal van Oostende. Op één van deze concerten was een collega van hem aanwezig, die diep onder de indruk was van wat hij zag en hoorde.

Het gaat om regisseur Jan Verheyen, waarmee Niels net nog samen de vierde F.C. De Kampioenenfilm heeft opgenomen. Niels speelt in F.C. De Kampioenen namelijk de rol van Ronaldinho, de stiefzoon van Balthasar Boma.

Jan Verheyen heeft dus vorige week een concert van Niels bijgewoond, en was diep onder de indruk:

Niels Destadsbader pakt een vol Kursaal in. Grote meneer. Veelzijdig artiest. En vooral : een fijne mens. You go, Niels!”

De opnames van de vierde FC De Kampioenenfilm waren begin mei afgerond. De regisseur is momenteel bezig met de afwerking van de film. De première van de film is voorzien voor december van dit jaar.