VTM

Stef Wauters tijdens nieuwsuitzending in lastige situatie gebracht

bron: TV-Story
door: PMN
Afbeelding bron: Medialaan
Stef Wauters wacht zondag een marathonuitzending. Om 11 uur begint hij aan een live-uitzending van misschien wel tien uur naar aanleiding van de verkiezingen.

“Met de verkiezingen van vorig jaar stond ik op de set van twaalf uur ’s middags tot half elf ’s avonds”, blikt Stef Wauters terug in TV-Story. “In die tijdspanne ben ik in totaal twee keer naar het toilet gehold en heb ik onderweg een banaan in mijn mond gestoken.”

Hij werd toen wel in een lastige situatie gebracht door de regisseur. “Eén keer arriveerde ik nét iets te laat terug op de set, en de regisseur vond het blijkbaar niet de moeite om te wachten tot ik goed en wel op mijn stoel zat. Hij bracht me al in beeld terwijl ik mijn microfoon nog aan het opspelden was. Dus moest ik aan heel Vlaanderen opbiechten dat ik een sanitaire stop had ingelast”, kan Stef er nog om lachen.