Joke Van De Velde: “Het is een heel mooie boodschap van Jasmijn Van Hoof want het is inderdaad dikke zever”

Jasmijn wilde iedereen duidelijk maken dat je je lichaam moet aanvaarden zoals het is. “Het is een heel mooie boodschap van haar”, bedenkt Joke Van de Velde Joke Van de Velde is een Belgisch model en presentatrice. In 2000 was ze Miss België. Ze heeft een zoontje, Luca Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Joke Van de Velde
Familie
“Daarom is het goed om eens zonder filter jezelf te kunnen tonen wanneer het minder goed met je gaat. Je moet je niet spiegelen aan die zogezegde mensen met hun zogezegde perfecte leven. Want dat is gewoonweg dikke zever.”
“Oké, ik toon mijzelf graag op mijn mooist op de sociale media, maar soms ook wanneer ik er belachelijk uitzie. Ik heb daar geen problemen mee."