VTM-Nieuws biedt zijn excuses aan: "We willen laten weten dat het ons spijt"

Nieuwsanker Stef Wauters Stef Wauters is een Vlaamse journalist en nieuwsanker. Hij is nieuwslezer voor 'Het Nieuws' op VTM.
Stef Wauters
“U schreef in uw boek, dat uitkwam voor de verkiezing: Dat pact zal niet bindend zijn, hoogstens een wollige tekst”, zei Stef. “Nee. "Dat is niet waar”, beet Francken terug. "U haalt alles door elkaar. De verklaring van Marrakech, getekend in mei in de Afrikaanse conferentiehoofdstad Marrekech, gaat over het Rabat-proces. Dat is een samenwerking tussen Europese en Afrikaanse lidstaten over terugkeer (...) laten we niet alles op een hoopje gooien.”
Dinsdag bood men bij VTM
“Theo Francken wees erop dat het in deze passage gaat over de ‘Verklaring van Marrakech die is aangenomen in mei’ en niet om het zogenaamde ‘Compact van Marrakech’, waar op dit moment zoveel over te doen is. Wij willen dat bij deze graag rechtzetten.”