Ruzie tussen de coaches van ‘The Voice Kids’? “Die kan niet eens zingen en toch zit hij hier”

Het is voorlopig Gers Pardoel die met de beste kandidaten gaat lopen. Hij steekt zijn ambitie ook niet onder stoelen of banken. “Ik wil dit winnen”, is hij duidelijk.
Het wekt jaloezie op de andere coaches. Al lachend zeggen ze wat ze van de hele situatie vinden. “Die kan niet eens zingen”, luidt het bij Laura.
En ook Marthe van K3 K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia. K3 is een meidengroep die liedjes voor kinderen zingt. K3 is opgericht in 1998. De huidige bezetting van K3 bestaat uit Marthe, Hanne en Julia. 'The Voice Kids' is een tv-talentenjacht. Het is de kinderversie van ‘The Voice van Vlaanderen’.
K3
K3
The Voice Kids
Het zal Gers een zorg wezen. Hij wil winnen is bezig met een ijzersterk team te bouwen. De andere juryleden kunnen hem maar beter goed in de gaten houden.