Dochter van Margriet Hermans neemt opmerkelijke beslissing: “Omdat hij mijn papa is en niet de man die mij verwekt heeft"
bron: Joe
door: PMN

Afbeelding bron: Photonews
Celien is herstellende van een dubbel herseninfarct. Het gaat intussen al een stuk beter met haar.
Celien liet een tijdje geleden haar achternaam veranderen. “Ik weet wie mijn biologische papa is en ik ken die man ook. Maar mijn mama haar huidige partner Frank is voor mij mijn papa”, zegt de dochter van Margriet Hermans Margriet Hermans is een zangeres, presentatrice en voormalig politica. Ze heeft een dochter Celien Deloof. bij Joe.
Margriet Hermans
Lees meer
“Ik weet wie die andere man is en ik heb daar in zekere zin een band mee want ik lijk er ook wel op. Maar het is niet zo dat ik in hem een vaderfiguur gezien heb.”
“Voor mij is Frank mijn vader. Ik was 1,5 jaar oud toen hij en ons mama een koppel werden. Hij was er altijd voor mij. Ik heb ook de achternaam van hem aangenomen. Ik heet nu Celien Deloof.”
Tags
celien hermans