VTM

Koen Wauters is onder de indruk van zijn dochter: “Dat ze op zo’n jonge leeftijd dat al doet, is heel straf”

bron: Dag Allemaal
door: PMN
Afbeelding bron: Instagram
Koen Wauters zit niet stil. Hij is te zien in het nieuwe VTM-programma ‘Wat Een Jaar’ en zet ook dit jaar weer zijn schouders onder ‘Rode Neuzendag’.

“We gaan met Rode Neuzendag geld inzamelen voor scholen”, merkt Koen op in Dag Allemaal. Hij ambassadeur van de actie. “Volgende week trekken we de campagne op gang. Dat zal gebeuren op school want daar brengen jongeren met psychische problemen het meeste van hun tijd door.”

En tussendoor is ook het uitkijken naar het filmdebuut van zijn dochter Zita. Die speelt mee in de film ‘Niet Schieten’. “Dan zal ze op de rode loper staan met kleppers als Jonas Van Geel, Louis Talpe, Jan Decleir en Stijn Coninx. Dat ze dit al op zo jonge leeftijd mag meemaken, is toch heel straf voor zo’n meisje. Ik ben fier op haar.”