Sabine Hagedoren: "Vanavond terrasjesweer en dan moet de beste dag van de week nog komen"

"Het is aangenaam aan het nazomeren. We krijgen een prachtige dag", zegt Sabine Hagedoren Sabine Hagedoren is weervrouw bij de VRT. Ze presenteerde haar eerste weerbericht in 1993.
Sabine Hagedoren
"Ook vanavond kunnen we nog aangenaam op een terrasje gaan zitten. In het zuidoosten blijft het de hele dag droog. Morgen zitten vooral het noorden en het westen in de frisse lucht. Het wordt nog maar zo’n 20 graden, maar dat is wel de normale temperatuur voor deze tijd van het jaar."
"De rest van de week blijven we met dezelfde temperaturen zitten, maar zondag wordt de beste dag van de week. Dan krijgen we zon en wordt het zo’n 24 graden. Vanaf volgende week maandag blijft het zonnig maar dan neemt wel de kans op neerslag toe."