“VTM moet drastisch ingrijpen bij Familie want het gaat helemaal mis! Walgelijk is het, geen andere woorden voor”

De scène werd achteraf nog fel besproken. “Ik vond het walgelijk”, luidt het op de sociale media. “Ik heb er geen andere woorden voor. Zo’n scène in een familieprogramma? Dat kan toch niet?”
“Er kijken wel kinderen mee, hé. Moeten zij dit zien? VTM Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
Maar niet iedereen is het met die stelling eens. “Je ziet op tv en op internet niets anders dan geweld en seks ... maar als er in familie eens geslagen wordt is het ineens 'not done' ... zet uw tv dan niet op he !! En pak de laptop af van jullie kinderen, want ze spelen allemaal geweldspelletjes. euhhh …”