Weerman Frank Deboosere ziet opnieuw zomertemperaturen op de weerkaarten verschijnen: “Maar eerst wordt het nog frisjes”

“In Wilrijk heeft is er op op 40 minuten tijd evenveel regen gevallen als in drie weken tijd. Het is typisch voor deze broeikasttijden”, merkt Frank Deboosere Frank Deboosere is sinds 1987 weerman bij de VRT. Hij ontving in al die tijd ook heel wat onderscheidingen.
Frank Deboosere
“Morgen krijgen we een nieuwe regenzone, maar dat zijn maar een paar spatjes. Er is ook veel wind en het is fris met 18 graden als maximumtemperatuur. Het weekend valt mee want er zijn opklaringen. Het blijft op de meeste plaatsen droog. De temperaturen schommelen rond de 20 graden. Ook begin volgende week zien we geregeld de zon. Het zou kunnen dat het woensdag 25 graden gaat worden, maar dat kan nog veranderen.”