“Marginale” fans van Antwerp liggen onder vuur door spandoek: “Jullie moeten je diep schamen”

Tijdens de 23ste minuut, wanneer de fans van Club Brugge hun overleden held François Sterchele huldigen, toonden de fans van Antwerp het spandoek ‘Dood aan FCB’.
Bij Antwerp betreuren ze het voorval en zeggen ze de zaak te onderzoeken. “We hebben een streng beleid omtrent spandoeken en pyrotechnisch materiaal. Daarom is het jammer dat dit is kunnen gebeuren”, klonk het in een reactie. “We gaan dit intern uitzoeken en proberen op te lossen. En er zal streng opgetreden worden tegen de overtreders van het reglement van inwendige orde.”
De reacties op de sociale media zijn er van onbegrip. “Ze zouden zich diep moeten schamen”, luidt het. “Zoiets doe je niet.” Iemand anders zegt het zo: “Hun spandoek boven halen in de Sterchele minuut. Marginaler dan Antwerp vind je gewoon niet.”