VTM

“Viktor zal Marthe snel vergeten zijn: Dit wordt zijn volgende lief”

bron: Eigen berichtgeving
door: PMN
Afbeelding bron: Instagram
Het kwam als een donderslag bij heldere hemel. Viktor Verhulst en Marthe De Pillecyn zijn geen koppel meer.

Donderdag maakte het koppel bekend dat ze een einde hadden gemaakt aan hun relatie. Ze waren samen sinds 2016. Peppe Giacomazza, bekend van Njam! en een goede vriend van de familie Verhulst, zei al dat hij de breuk een spijtige zaak vindt.

Op de sociale media gonst het nu van de geruchten wie het volgende lief van Viktor zal worden. Velen denken dat hij de aard naar zijn vader zal hebben. “In dat geval zal Hanne of Klaasje de volgende worden”, luidt het.

Al hebben die twee natuurlijk al een vriendje. Viktor en Marthe vragen in ieder geval om hen even de tijd te geven om hun relatiebreuk te verwerken en een plaatsje te geven.