VTM

Willy Sommers niet eens met zijn vrouw over hun dochter Luna: “Ik vond het zo zielig om onze dochter daar zo te zien staan, mijn hart brak”

bron: Dag Allemaal
door: PMN
Afbeelding bron: Photonews
Willy Sommers staat dit weekend op Pukkelpop. Het is nu al het meest besproken optreden van het festival.

Willy heeft aan werk geen gebrek. Hij beloofde op zijn huwelijk ook meer tijd te maken voor zijn vrouw Cindy. “We hebben deze zomer wat tijd samen doorgebracht aan zee”, zegt Willy aan Dag Allemaal.

Al had hij wel veel medelijden met zijn dochter Luna. “Ze heeft deze zomer haar eerste vakantiejob gedaan”, licht Willy toe. “Luna moest opdienen en afwassen.”

"Ik vond het een beetje zielig toen ik haar daar bezig zag, maar Cindy zei: ‘Ze moet leren werken.’ Terwijl ik echt wel medelijden met haar had. Dan zag ik andere meisjes op de dj’s plezier maken en dacht ik: ‘Mijn kindje, moet dat nu echt? ’Dan brak mijn hart. Achteraf heb ik moeten toegeven dat het een goeie leerschool was.”