Foto: Instagram @wesleysneijder
Yolanthe Cabau besloot in 2019 na negen jaar een punt te zetten achter haar huwelijk met Wesley Sneijder. Die beslissing kwam er na overspel.
Yolanthe Cabau en Wesley Sneijder kregen samen één zoontje: Xess Xava. Dat het niet gelukt is om het gezin bij elkaar te houden, vindt Yolanthe "enorm moeilijk".
"Mijn eigen hart breken is één ding, maar je kind mogelijk verdriet doen door te scheiden is echt iets anders", citeert RTL Boulevard Yolanthe in Beau Monde. Gelukkig heeft Xess z'n ouders nooit ruzie zien maken.
"Ik ben dankbaar voor de vriendschap die ik nog steeds met Wesley heb. We kennen elkaar door en door en hebben niets dan liefde en steun voor elkaar. We zijn echt samen de ouders van onze zoon. Xess en Wesley facetimen veel en zien elkaar regelmatig."