Martien Meiland heeft belangrijke boodschap over het nieuwe pension: "Er is een heel misverstand ontstaan"
De familie Meiland is nog volop alles in orde aan het brengen in hun nieuwe pension, Code Rosé. Toch kan je al een verblijf boeken op hun website.
Vanaf mei verwelkomen de Meilandjes gasten in hun pension. En het gaat snel: de eerste paar maanden zijn al bijna volgeboekt.
Ondanks de populariteit komt er veel kritiek op de prijs, die velen te hoog vinden. Daarover wil Martien Meiland Martien Meiland is een Nederlands interieurontwerper, presentator en mediapersoonlijkheid.
Martien Meiland
"Er is een heel misverstand ergens in de media ontstaan", zegt hij in een filmpje op Instagram. "De prijzen van de kamers hier die op coderose.nl staan, bijvoorbeeld 370 euro voor een kamer, zijn voor twee nachten."
"Ja, natuurlijk, anders zou het toch veel te duur zijn", valt Erica Meiland