Wanneer Maxime Meiland te gast is in 'Terug naar toen', gaat het over alles wat er de voorbije twee jaar in haar leven is gebeurd. Dat is heel wat: ze heeft onder andere Leroy leren kennen en een tweede kindje gekregen.
Maxime Meiland zegt dat ze twee jaar geleden al wel erg gelukkig was, maar dat ze op dit moment nóg gelukkiger is. "Ik heb de liefde van m'n leven gevonden en ik heb er nog een kleintje bij", verklaart ze.
Haar moeder, Erica Meiland weet goed genoeg dat dat geluk niet eeuwig kan blijven duren. "Mijn moeder zei laatst tegen me: 'Je zit nu op je hoogtepunt'", aldus Maxime. "'Het kan alleen nog maar bergaf gaan.'"
"Ik kan het me niet voorstellen", zegt Maxime. "Maar zij zegt: 'Je hebt kleine kinderen, je hebt net een leuke nieuwe liefde. Op een gegeven moment komen ze in de puberteit of misschien krijg je scheurtjes in je relatie.' Het gaat natuurlijk altijd op en neer, dat is zo met alles in het leven", beseft Maxime.