Marie Verhulst bijt van zich af: “Waarom zou ik me moeten verantwoorden?”

Marie Verhulst Marie Verhulst is een actrice. Ze is sinds 2019 het extra baasje van Samson. Ze heeft meegespeeld in verschillende programma's op Ketnet. Gert Verhulst is een presentator, acteur, zanger, scenarioschrijver en ondernemer. Hij heeft Studio 100 opgericht . Hij heeft ook een eigen talkshow 'Gert Late Night'.
Marie Verhulst
Gert Verhulst
De keuze voor Marie, die barst van het talent, leek bijna vanzelfsprekend. Toch kwam er ook kritiek. “Als je werkt voor het bedrijf van je vader krijg je natuurlijk wel eens het verwijt dat de dingen je in de schoot geworpen worden, maar daar trek ik me niets van aan”, zegt Marie in Primo.
Wat Marie het belangrijkste vindt, is dat de mensen die er toe doen weten dat ze hard heeft moeten werken. “Wat mensen die me niet kennen denken, interesseert me eigenlijk niet. Als ik me daarmee moet bezighouden, dan zou me dat alleen maar ongelukkig maken.”
“Als een zoon de bakkerij van zijn vader overneemt, dan stelt zich daar toch ook niemand vragen bij? Dus waarom zou ik me moeten verantwoorden?”, vindt Marie.
“Het is toch een beetje kortzichtig, vind ik, dat mensen durven denken dat een bedrijf als Studio 100 mensen zou tewerkstellen zuiver en alleen omdat ze het kind zijn van …”