Wie had dit verwacht in 'Familie'? 'Dit staat volgende week al te gebeuren voor Veronique en Lars'

Fans van Lars en Veronique in 'Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
Nu is er toch hoop voor Lars (Kürt Rogiers Kürt Rogiers is een acteur en presentator. Hij is bekend geworden door zijn rol in 'Wittekerke'. Momenteel vertolkt hij de rol van Lars De Wulf in 'Familie'. Sieg De Doncker is een Vlaamse presentator en acteur. Hij is samen met Maureen Vanherberghen, ze hebben samen een kindje.
Kürt Rogiers
Sieg De Doncker
In de aflevering van vrijdag 24 februari vraagt Veronique aan Lars of het ooit nog goedkomt. "Tuurlijk wel. Niet aan twijfelen. Wij komen hierdoor, hè. Zoals altijd. Wij zijn een sterk team. Niemand krijgt ons kapot. Nooit."
Wanneer Lars Veroniques tranen wegveegt, volgt er een innige zoen. "Eindelijk! Dit heeft zo lang geduurd", klinkt het enthousiast op Facebook. "Dat werd tijd!", zegt nog iemand. "Dat noemen ze nu eens echte liefde."
Heel wat kijkers zijn net helemaal niet blij met de kus. "Nee toch! Hoe dom kan je zijn", klinkt het. "Lars verdient beter na alles wat zij hem aangedaan heeft", vindt iemand. "Daar gaat m'n beeld van Lars als sterke man. Hoe diep kan je zinken."
@familiespoliers Zijn Lars en Veronique terug samen???#familie #spoilers⚠️ #foryou #spoiler ♬ origineel geluid - Familiespoilers