Makers van Familie geven meer duidelijkheid: “Dit is er aan de hand met Hanne”

Het is al een tijdje geleden dat we Hanne nog zagen in Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
Leeft Hanne nog of ze is kunnen ontsnappen? “Ze heeft gevochten voor haar pasgeboren kind”, legt creative producer Wim Feyaerts uit in TV-Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
“Ze heeft ook op alle mogelijke manieren geprobeerd om Hanne te beïnvloeden. Maar uiteindelijk moet ze het zonder haar kindje doen.”
Hanne is overigens niet dood. “Ze zit nog altijd vast”, gaat Wim verder. “Margot Hallemans Margot Hallemans is een Vlaamse actrice. Ze speelt Hanne Van den Bossche in 'Familie'. Jeroen Van Dyck is een Vlaamse acteur. Hij heeft meegespeeld in 'Het Eiland'. Momenteel vertolkt hij de rol van slechterik Tony in 'Familie'.
Margot Hallemans
Jeroen Van Dyck