Keert Koen toch terug in 'Familie'? Sieg De Doncker doet plots verbluffende vaststelling

We namen deze week afscheid van enkele personages in 'Familie Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Familie
Sieg De Doncker Sieg De Doncker is een Vlaamse presentator en acteur. Hij is samen met Maureen Vanherberghen, ze hebben samen een kindje. Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Sieg De Doncker
Familie
Dag Allemaal merkt op dat de dood van Koen niet officieel vastgesteld is. Lars en Veronique meenden in de auto dat Koen niet meer leefde en gooiden zijn lichaam in het water. Maar is Koen echt wel dood?
"Gaat er eigenlijk iemand ooit dood in een soap?", vraagt Sieg zich af in het weekblad. "Niet echt, hè", lacht hij. "Wie weet bellen ze mij over vijf jaar en leeft Koen ineens weer. In een soap kan alles."