Stephanie Planckaert is niet gerust in de verhuis naar Frankrijk: "Het is een soep"
In Château Planckaert Château Planckaert is een Vlaamse realitiysoap. In dit programma volgt men Eddy Planckaert en zijn familie terwijl zij een kasteel renoveren in Frankrijk. Eddy Planckaert is een voormalig Belgisch wielrenner. Hij heeft heel wat overwinningen behaald.
Château Planckaert
Eddy Planckaert
In de laatste aflevering van 'Château Planckaert Château Planckaert is een Vlaamse realitiysoap. In dit programma volgt men Eddy Planckaert en zijn familie terwijl zij een kasteel renoveren in Frankrijk. Stephanie Planckaert is de dochter van Eddy Planckaert. Ze is gehuwd met Christopher Timmerman, ze hebben samen drie kinderen. Magali Van Houtte is de echtgenote van Francesco Planckaert, ze hebben samen drie kinderen. Francesco Planckaert is een voormalig Belgisch wielrenner. We kennen hem allemaal van de familie Planckaert.
Château Planckaert
Stephanie Planckaert
Magali Van Houtte
Francesco Planckaert
"Weten jullie nog wanneer dat is?", vraagt ze aan de anderen. "Ik raak niet meer wijs uit die planning." Volgens haar is het dringend tijd om eens goed te plannen wie er wanneer naar de chambre d'hôtes in Wallonië gaat en wanneer Eddy en Christa juist komen. "Want het is een soep, hé", zegt ze moedeloos.
Francesco vindt dat een hele uitdaging: hij is het absoluut niet gewend om zo ver vooruit te plannen. "Ik vraag Magali iedere dag: 'Wat moet ik morgen doen?'", zegt hij.
Stephanie barst in lachen uit wanneer ze dat hoort. "Je lacht daarmee, maar ik meen dat", zegt Francesco. "Ik weet niet wat er overmorgen op de planning staat."