Foto: Eén
‘Onverwacht’, het programma dat Iluna Timmerman samen met haar moeder Stephanie Planckaert maakte, is vandaag aan zijn einde gekomen. Het was een erg intense ervaring voor moeder en dochter.
In ‘Onverwacht’ gaan Stephanie Planckaert en Iluna Timmerman op stap in de wereld van zwangerschap en seks bij tieners. Ze hadden heel wat heftige gesprekken met mensen met heftige ervaringen, maar leerden ook veel bij over elkaar.
“Samen mochten we een programma maken dat ons beiden typeert, intrigeert en achteraf bekeken veel heeft bijgeleerd”, schrijft Stephanie op Instagram bij een foto van haar en Iluna. “Dat onze band er nóg sterker door zou worden, hadden ze ons vooraf niet gezegd.”
Ze is ontzettend dankbaar voor de onvergetelijke ervaring. Ze dankt dan ook “alle prachtige mensen die hieraan hebben meegewerkt.”