Lisa uit ‘Down The Road’ openhartig: “Kevin en ik geven onze droom niet op!”
Lisa Lisa is een telenovelle die uitgezonden wordt op VTM. De telenovelle gaat over Lisa die heel verlegen is en droomt van een carrière in de reclamewereld. ‘Down The Road’ is een Vlaams televisieprogramma dat wordt uitgezonden op Eén. Het programma gaat over zes jongeren met het syndroom van Down die samen met Dieter Coppens op reis gaan.
Lisa
Down The Road
Kevin ziet het erg zitten om zelfstandig te gaan samenwonen. “Hij heeft het er al over. Om in Brugge te gaan wonen, zodat we elk weekend naar de wedstrijd van zijn favoriete voetbalploeg kunnen gaan kijken.”
Maar dat gaan ze voorlopig niet doen. “De droom is er wel, want het zou fantastisch zijn om met Kevin zelfstandig te kunnen samenwonen. Maar het is niet evident”, benadrukt Lisa Lisa is een telenovelle die uitgezonden wordt op VTM. De telenovelle gaat over Lisa die heel verlegen is en droomt van een carrière in de reclamewereld. Familie is de langstlopende Belgische soap. De soap speelt zich af in en rond Mechelen en gaat over de familie Van den Bossche.
Lisa
Familie
Een groot struikelblok is de huidige afstand, zo’n honderd kilometer van elkaar. “Dat is niet praktisch. En het is ook niet gemakkelijk om een plek te vinden waar we begeleid kunnen samenwonen. Maar we geven de droom niet op. Dat zeker niet!”