Iedereen erg aangegrepen door 'Merci voor de Muziek': "Tranen met tuiten"

Eén
Zoals dat bij 'Merci Voor De Muziek' het geval is, werden er nu ook weer mensen verrast met muziek. Het waren allemaal mensen met krachtige verhalen.
Zo bracht onder meer
Clouseau Clouseau is een Belgische popgroep. De leden zijn de broers Koen Wauters en Kris Wauters. Koen Wauters is een Vlaamse zanger. We kennen hem allemaal van Clouseau. Hij is ook geregeld te zien op tv. Kris Wauters is een Vlaamse artiest. Hij maakt deel uit van de groep Clouseau. Hij heeft ook het Formule 1 op tv gepresenteerd. Clouseau is een Belgische popgroep. De leden zijn de broers Koen Wauters en Kris Wauters.
Clouseau
Koen Wauters
Kris Wauters
Clouseau
"Tijdens de coronacrisis zou dit elke avond uitgezonden moeten worden", klinkt het op Twitter. “Altijd heb ik je lief... Ik kan niet zonder jou bestaan! Deze woorden komen dit jaar eens zo hard binnen!", luidt het bij nog iemand anders.
"Tranen met tuiten van blijdschap en emotie", schrijft Thomas nog. "Bijna een uur lang een stofje in mijn oog.. bedankt voor deze mooie televisie", besluit Jimmy.