Foto: Play4
Er komt later dit jaar een nieuw seizoen van 'Het Huis'. Het wordt al de negende reeks van het programma van Eric Goens.
Na onder meer Regi Penxten, Camille Dhont en Nina Derwael vorig jaar, is de eerste gast van het nieuwe seizoen alvast bekend: Herman Brusselmans. Dat maakt hij zelf bekend in Humo.
Herman zegt vooral toe bij programma's die hem publicitair iets kunnen opleveren. "Soms vind ik het ook lastig om een programma te weigeren, omdat ik bepaalde mensen in de televisiewereld goed ken", zegt hij. Eric Goens is zo iemand.
"Dus ik heb toegezegd om mee te doen aan 'Het Huis'. Nu is dat sowieso wel een interessant programma, want je wordt daar twee dagen in de watten gelegd en ik zal daar wel wat over mijn boeken kunnen vertellen."
Hoeveel Herman zijn passage in het Eén-programma oplevert? "Ik krijg 1.500 euro voor 'Het Huis'", vertelt Herman aan het weekblad. "Dat is een mooie aanvulling op mijn inkomen."