Francesco Planckaert neemt duidelijk standpunt in: "Dan gaan we niet naar Frankrijk"
Sinds afgelopen zondag zijn Eddy Planckaert Eddy Planckaert is een voormalig Belgisch wielrenner. Hij heeft heel wat overwinningen behaald. Château Planckaert is een Vlaamse realitiysoap. In dit programma volgt men Eddy Planckaert en zijn familie terwijl zij een kasteel renoveren in Frankrijk.
Eddy Planckaert
Château Planckaert
De familie Planckaert woonde tot een tijdje terug enkele maanden in Frankrijk. Vooral om non-stop aan het kasteel te kunnen werken, maar ook om te voelen hoe het zou zijn om er permanent te gaan wonen.
Eddy Planckaert Eddy Planckaert is een voormalig Belgisch wielrenner. Hij heeft heel wat overwinningen behaald. Stephanie Planckaert is de dochter van Eddy Planckaert. Ze is gehuwd met Christopher Timmerman, ze hebben samen drie kinderen. Francesco Planckaert is een voormalig Belgisch wielrenner. We kennen hem allemaal van de familie Planckaert.
Eddy Planckaert
Stephanie Planckaert
Francesco Planckaert
"Welke beslissing we ook nemen, we plannen alles in functie van onze kinderen. Als Devon bijvoorbeeld morgen zegt dat hij niet naar Frankrijk wil, dan gaan we ook niet naar Frankrijk", benadrukt Francesco in Dag Allemaal.
"Als de gasten er niet waren, was het simpel: dan werkten we 24/7 aan het kasteel tot het af was. Maar we kunnen ze niet de hele tijd op en af naar Frankrijk sleuren. Daarvoor zien we onze kinderen veel te graag", aldus Francesco.
Download gratis onze app en volg het leukste showbizznieuws op de voet!