Fans Eddy Planckaert geloven hun ogen niet: "Als twee druppels water"

Het tweede seizoen van 'Château Planckaert Château Planckaert is een Vlaamse realitiysoap. In dit programma volgt men Eddy Planckaert en zijn familie terwijl zij een kasteel renoveren in Frankrijk. Eddy Planckaert is een voormalig Belgisch wielrenner. Hij heeft heel wat overwinningen behaald.
Château Planckaert
Eddy Planckaert
Voor nieuws over de verbouwingen en het leven in Frankrijk kunnen we wel terecht op de Instagrampagina's van Eddy Planckaert Eddy Planckaert is een voormalig Belgisch wielrenner. Hij heeft heel wat overwinningen behaald.
Eddy Planckaert
"Lang geleden toen de dieren nog konden praten was er eens een knap meisje en ...", schrijft Eddy bij een foto van zichzelf en Christa Planckaert Christa Planckaert is de vrouw van Eddy Planckaert, samen hebben ze drie kinderen. Momenteel kan je haar zien in 'Château Planckaert'.
Christa Planckaert
"Hoe mooi! en toen kon het sprookje beginnen", reageert een volger. "Prachtig koppeltje, nu nog!", vindt een fan. "Wauw, wat een babe" en "Knappe, lieve madam", lezen we nog.
Die "knappe madam" doet Eddy's volgers aan nog iemand denken. "Je dochter is als twee druppels water Christa", klinkt het. "Allebei mooie meisjes, ook je schoondochter en kleindochters."